Звіт за травень 2022

CargoCult report in May 2022

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, наше підприємство займається волонтерською доставкою гуманітарних вантажів. Перші місяці війни було не до звітів, тож читайте наш звіт за травень.

Команда кур'єрів

Це наша чудова команда веловолонтерів, які вкладають свій час, щод допомогти іншим. Це Ілля, Микола, Борис і Олексій.

CargoCult pilots May 2022

З місцевого закладу Amigos Bar, що, в тому числі, працює як волонтерська кухня, ми щодня доставляли гарячі обіди для медпперсонала дитячої лікарні.

Daily delivery of hot lunches from Amigos to children's hospital

Для волонтерки Христини Миронової ми доставляємо адресну допомогу людям похилого віку та біженцям. У травні ми допомогли людям з Херсону, Слов'янську, Курахово. Ось, що розповідає Христина:

" КаргоКульт - це не просто вельчики та курьери,- це свобода пересування та повага до планети. Я вже місяць співпрацюю по волонтерських справах з цією організацію. І мої враження максимально позитивні. Хлопці дуже приємні, творчі, ідейні і заряжені на допомогу. Працюють без вихідних і в будь-яку погоду. Я дуже вдячна Юлі та всій команді КаргоКульту за співпрацю, ми робимо дуже важливу справу і підтримуємо Українців, поки у столиці, але хто знає що буде завтра і ця команда може покорити і світ. Дякую, що ви Є, і в ці тяжкі часи ми робиму спільну добру справу разом, бо ми єдині як ніколи, бо ми одного роду і правда за нами. Слава Україні💙💛"

Delivering of foods, clothes, feed, hygiene items for refugees from Kherson, Slovyansk, Kurahovo

Також у травні волонтер на нашому велосипеді щоденно доставляв обіди з ресторану Musafir, який годував військових що перебувають у Києві.

Delivering of foods, clothes, feed, hygiene items for refugees from Kherson, Slovyansk, Kurahovo

В травні ми започаткували співпрацю з ще одним добрим проектом. "Їжа життя" — це благодійний проект, який щоденно годує на вулицях нужденних, тих хто цього потребує. А ми допомагаємо з логістикою. Ось що розповідає координаторка проекту Ліза:

"Ми дуже вдячні команді CargoCult за турботу про нас і важливу місію, яку ви виконуєте. Завдяки вашій допомозі ми можемо зробити доставку обідів точно вчасно, нікому не потрібно чекати. Сьогодні ми можемо відчути, наскільки ми залежні від палива. І ця криза пошириться на всю планету. Велосипеди заохочують до здорового способу життя і корисні для планети.

Delivering of foods, clothes, feed, hygiene items for refugees from Kherson, Slovyansk, Kurahovo

Якщо у вас є необхідність у доставці гуманітарних вантажів, звертайтеся, ми допоможемо.

03.06.2022